Wij hebben een team van adviseurs met tientallen jaren ervaring.

 

Onze mensen

HBK fiscalisten_accountants_expat consultants heeft een team van adviseurs met tientallen jaren ervaring. Onze mensen werken nauw met elkaar samen, zijn scherp, toekomstgericht en klantgedreven. Wij zijn allemaal als generalist opgeleid, maar hebben daarnaast ieder een ander specialisme. Met deze kennis en ervaring kunnen we al uw vragen kunnen beantwoorden óf de weg weten hoe tot een oplossing te komen.

Wij helpen u graag verder, zelfs verder dan u gevraagd of voor mogelijk had gehouden!

 

Partners

Marjo Karremans
Accountant
m.karremans@hbk.nl

Thijs Hemmes
Fiscalist
t.hemmes@hbk.nl

Saskia Hemmes
Global Mobility Tax Advisor
s.hemmes-vanderkruk@hbk.nl

Thijs van Gastel
Fiscalist
t.vangastel@hbk.nl

Medewerkers

Bas Deutekom
Assistent Accountant
b.deutekom@hbk.nl

Bert Willems
Accountant
b.willems@hbk.nl

Beth Kooreman
Office Manager
b.kooreman@hbk.nl

Brenda Nagtegaal
Fiscalist
b.nagtegaal@hbk.nl

Coraline Evertz
Fiscalist
c.evertsz@hbk.nl

Daniël van den Helder
Global Mobility Tax Advisor
d.vandenhelder@hbk.nl

Daphne van Egmond
Assistent Accountant
d.vanegmond@hbk.nl

Dave Engelse
Assistent Accountant
d.engelse@hbk.nl

Guus Hemmes
Fiscalist
g.hemmes@hbk.nl

Herman de Jong
Assistent Accountant
h.dejong@hbk.nl

Jesper Nibbelink
Assistent Accountant
j.nibbelink@hbk.nl

Jolanda Smeets
Salarisadministrateur
j.smeets@hbk.nl

Peggy Beirens
Fiscalist
p.beirens@hbk.nl

Reinier Braakman
Global Mobility Tax Advisor
r.braakman@hbk.nl

René Vrolijk
Salarisadministrateur
r.vrolijk@hbk.nl

Shirley Antes
Assistent Accountant
s.antes@hbk.nl

Wendy van Akker
Office Manager
w.vanakker@hbk.nl

Hoofdkantoor

Hoofdstraat 2
2351 AJ Leiderdorp

bel ons

071-5422720