Wij hebben een team van adviseurs met tientallen jaren ervaring.

 

Onze mensen

HBK fiscalisten_accountants_expat consultants heeft een team van adviseurs met tientallen jaren ervaring. Onze mensen werken nauw met elkaar samen, zijn scherp, toekomstgericht en klantgedreven. Wij zijn allemaal als generalist opgeleid, maar hebben daarnaast ieder een ander specialisme. Met deze kennis en ervaring kunnen we al uw vragen kunnen beantwoorden óf de weg weten hoe tot een oplossing te komen.

Wij helpen u graag verder, zelfs verder dan u gevraagd of voor mogelijk had gehouden!

 

Wendy van Akker
Office Manager
w.vanakker@hbk.nl

Daniëlle Barthen
Assistent Accountant
d.barthen@hbk.nl

Peggy Beirens
Fiscalist
p.beirens@hbk.nl

Nikita Brugmans
Salarisadministrateur
n.brugmans@hbk.nl

Quintin Eadie
Fiscalist
q.eadie@hbk.nl

Dave Engelse
Assistent Accountant
d.engelse@hbk.nl

Coraline Evertsz
Fiscalist
c.evertsz@hbk.nl

Thijs van Gastel
Fiscalist (Partner)
t.vangastel@hbk.nl

Thimo Groen
Assistent Accountant
t.groen@hbk.nl

Daniël van den Helder
Global Mobility Tax Advisor (Partner)
d.vandenhelder@hbk.nl

Guus Hemmes
Fiscalist
g.hemmes@hbk.nl

Saskia Hemmes
Global Mobility Tax Advisor (Partner)
s.hemmes-vanderkruk@hbk.nl

Thijs Hemmes
Fiscalist (Partner)
t.hemmes@hbk.nl

Herman de Jong
Medewerker Accountancy (Partner)
h.dejong@hbk.nl

Beth Kooreman
Office Manager
b.kooreman@hbk.nl

Erik Kuijt
Fiscalist
e.kuijt@hbk.nl

Amber van Lit
Assistent Accountant
a.vanlit@hbk.nl

Nicole Lucie
Secretaresse
n.lucie@hbk.nl

Sue-Ellen Maria
Assistent Accountant
s.maria@hbk.nl

Brenda Nagtegaal
Fiscalist
b.nagtegaal@hbk.nl

Cabangani Ndlovu
Assistent Accountant
c.ndlovu@hbk.nl

Jesper Nibbelink
Assistent Accountant
j.nibbelink@hbk.nl

Marco Pijnnaken
Accountant
m.pijnnaken@hbk.nl

Kishen Seetal
Fiscalist
k.seetal@hbk.nl

Jolanda Smeets
Salarisadministrateur
j.smeets@hbk.nl

Dennis Veldhoven
Junior Global Mobility Tax Advisor
d.veldhoven@hbk.nl

Bert Willems
Accountant (Partner)
b.willems@hbk.nl

Hoofdkantoor

Hoofdstraat 2
2351 AJ Leiderdorp

bel ons

071-5422720